درباره ما بیشتر بدانید

بوم آور برندی آشنا و معتبر در صنعت طراحی دکوراسیون و نما

تیم بوم آور

گروه طراحان معماری بوم آور متشکل است از تیمی از طراحان و معماران خلاق، با انگیزه و آشنا به فنون روز معماری که با بهره گیری از خلاقیت، مهارت های مدیریتی و استعدادهای ذاتی خود و با همکاری هم در راستای تبدیل فرآیند خلاق به یک تجربه ی ارزشمند و نتیجه ای منحصر به فرد در کنار هم جمع شده اند و شما را در تحقق اهداف و رویاهایتان یاری خواهند داد. ما معتقدیم که طراحی عالی نیاز به همکاری بی طرف، ارتباط و اعتماد متقابل دارد بنابر این ما فضاهای استثنایی و تجربیات مشتری را با گوش سپردن دقیق، ایجاد تعامل کامل و اجرای نظرات و پیشنهادات مطابق با نظر کارفرما در هر مرحله از راه ایجاد می کنیم. ما بر این باوریم که هر طرح عالی با گفتگو آغاز می شود و در این راستا کارشناسان و طراحان بوم آور، در زمینه مشاوره، طراحی و اجرای نمای خارجی ساختمان و دکوراسیون داخلی با بهره گیری از برترین متدهای روز دنیا و استفاده از نیروهای متخصص و نرم افزارهای برتر دنیا سعی در جلب رضایت بیشتر شما مخاطبان و مشتریان خود دارند.

راه آسان برای طراحی داخلی شما

گروه طراحان معماری بوم آور کار خود را در زمینه مهندسی معماری، معماری داخلی و طراحی منظر از سال ۱۳۸۹ آغاز نموده است و در راستای فعالیت حرفه ای معماری تاکنون ارائه گر پروژه هایی موفق بوده است. گروه طراحان معماری بوم آور با بهره گیری از توان بالای هنری، علمی و فنی تیم مجرب طراحی-مهندسی دانش آموخته و آشنا به روشهای مدرن و به روز معماری و نیز برخورداری از تمامی امکانات اجرایی و عمرانی توانسته فضاهایی متنوع و کارآمد در زمینه طراحی و دکوراسیون داخلی پروژه های مسکونی، تجاری، اداری، فضاهای درمانی و پزشکی (علی الخصوص بازسازی و دکوراسیون داروخانه)، رستوران، کافی شاپ، مغازه، نمای ساختمانی، ویلا، طراحی منظر و محوطه، بازسازی، نوسازی، مشارکت در ساخت و … ارائه دهد. تخصص ما شامل اجرا سازی ایده های خلاق، فنی و مدرن می شود، که گروه طراحان معماری بوم آور را قادر می سازد پروژه های خود را به طور صحیح از طریق هر فاز – از ابتدای برنامه ریزی تا اتمام کامل پروژه، هدایت کند.

خدمات قابل ارائه توسط بوم آور

طراحی، نظارت، اجرا و نما

• طراحی، نظارت، اجرا، تولید جزئیات اجرایی، تصویر سازی و سه بعدی سازی،
نقشه های سازه، مکانیکال و الکتریکال، نظارت و اجرای تخصصی نما.
• نورپردازی در فضاهای داخلی و نمای ساختمان ها.

دکوراسیون داخلی

• مشاوره، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی فضاهای مسکونی،
تجاری، اداری، پزشکی، داروخانه، رستوران، کافی شاپ، مغازه، ویلا،
و عمومی از صفر تا صد پروژه با بهره گیری از کادر حرفه ای.

بازسازی و مشارکت در ساخت

• بازسازی و نوسازی اماکن قدیمی و مشارکت در ساخت.
• طراحی انواع سقف های کاذب.
• طراحی فضای سبز و آبنما و روف گاردن.
• آسمان مجازی.
درباره ما 4
درباره ما 3

اطلاعات بیشتر در مورد بوم آور

زمینه فعالیت

بوم آور یک شرکت مشاوره، طراحی و اجرا مبتنی بر نیاز و بودجه کارفرما است که برای مشتریان خود راه حل های تغییر دکوراسیون مسکونی،تجاری و اداری، فضاهای درمانی و داروخانه، رستوران، کافی شاپ، مغازه، نمای ساختمانی، ویلا، طراحی منظر و محوطه، بازسازی، نوسازی و مشارکت در ساخت را فراهم می کند.

اهداف اولیه

• تسریع بیشتر در روند اجرای پروژه ها.
• تطابق طرح با اجرا.
• نوآوری و خلاقیت در طرح ها.
• کاهش قیمت تا حد امکان.
• افزایش رضایتمندی مشتری.

روند کاری

فرآیند خلاقانه گروه طراحان معماری بوم آور که با بهره گیری از تجارب و مهارت های سختگیرانه در ساخت و ساز و مدیریت پروژه همراه است، منطبق بر طراحی فنی و طراحی معماری می باشد و اطمینان حاصل می کند که کلیه جزئیات تعریف شده و طراحی منحصر به فرد طبق نیاز و بودجه کارفرما انجام می پذیرد.

آیا سوالی دارید ؟

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

تماس 24 ساعته