ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه 18:00 - 8:30

مشتریان گرامی می توانید بعد از ساعت کاری با موبایل 8358079-0912 در تماس باشید

هم اکنون برای طراحی نور پردازی فضای مورد نظر خود دست به کار شوید

طراحی نورپردازی:

 

بوم آور با بهره گیری از دانش روز معماری و تلفیق آن با خلاقیت و تجربه طراحان خود، اقدام به ارائه خدمات تخصصی طراحی نورپردازی کرده است. ما همواره سعی داریم تا نیازهای کارفرما را به خوبی شناسایی نموده و به صورت متعهد درخواست های مشتریان گرامی را به ثمر برسانیم.

روند کاری ما:

مهندسین گروه طراحان معماری بوم آور قبل از شروع روند طراحی، بمنظور تحقیق و آشنایی با پلان پروژه، سلایق کارفرما و انتخاب برترین نحوه پلان عملکردی، تحقیقاتی دقیق و جامع در فاز مطالعاتی را آغاز نموده و سپس اقدام به طراحی نورپردازی می نمایند. چنانچه از عنصر نور به درستی در طراحی استفاده شود، خصوصیات زیبایی شناسی طراحی داخلی از قبیل رنگ ، شکل و بافت اشیاء با کار رفته دو چندان خواهد شد. همچنین نورپردازی به ارتقای کیفیت چیدمان کمک می کند. نور می تواند فرم فضا را کنترل کند، همچنین می تواند مسیر حرکت را مشخص کرده، اشیا را روشن و بر آنان تاکید کند یا درک فضایی ایجاد کند و آن را نیز تغییر دهد . معماران ایرانی از دیرباز به تاثیرات حسی نور و شاعرانگی نهفته در آن واقف بودند و در طراحی های بی نظیر خود از آن بهره جسته اند ، زیرا انرژی نهفته در آن را به خوبی شناخته و درک کرده بودند . همچنین با استفاده از زوایای نور و حرکت خورشید در شبانه روز به زیبا ترین حالت به بازی با نور در فضاهای داخلی پرداخته اند که تیم طراحان بوم آور با توجه به تمام این نکات و بهره گیری از تجربه و حس زیبایی شناختی به طراحی نورپردازی فضای مورد نظر می نمایند.

از زیبایی فضای جدید خود لذت ببرید:

 در طراحی نورپردازی ، تیم بوم آور به ابعاد، اندازه و مقیاس با توجه به فضای محیط توجه نموده و آن را مطابق با فضای مورد نظر و طبق سلایق شما کارفرمای محترم طراحی می نماید. گروه طراحان معماران بوم آور با بهره گیری از تیمی خلاق و دانش آموخته های طراحی و دکوراسیون داخلی آماده ارائه خدمات طراحی نورپردازی (از صفر تا صد پروژه) می باشد. در ذیل نمونه کارهای طراحی شده توسط گروه طراحان معماری بوم آور را مشاهده می کنید. جهت دیدن نمونه کارهای بیشتر می توانید اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *