ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه 18:00 - 8:30

مشتریان گرامی می توانید بعد از ساعت کاری با موبایل 8358079-0912 در تماس باشید

طراحی دکوراسیون درمانگاه و فضاهای درمانی به سبکی نوین و با کمترین هزینه

طراحی دکوراسیون داخلی درمانگاه:

 

بوم آور با بهره گیری از دانش روز معماری و تلفیق آن با خلاقیت و تجربه طراحان خود، اقدام به ارائه خدمات تخصصی طراحی درمانگاه ، کلینیک و مراکز درمانی  کرده است. ما همواره سعی داریم تا نیازهای کارفرما را به خوبی شناسایی نموده و به صورت متعهد درخواست های مشتریان گرامی را به ثمر برسانیم.

روند کاری ما:

مهندسین گروه طراحان معماری بوم آور قبل از شروع روند طراحی، بمنظور تحقیق و آشنایی با پلان پروژه، سلایق کارفرما و انتخاب برترین نحوه پلان عملکردی، تحقیقاتی دقیق و جامع در فاز مطالعاتی را آغاز نموده و سپس اقدام به طراحی دکوراسیون درمانگاه می نمایند. در طراحی دکوراسیون درمانگاه ، عملکرد فضائی و ارتباط و دسترسی ها از مهم ترین عواملی هستند که طراحان ما با طراحی هوشمندانه پلان عملکرد و دسترسی ها را به سرانجام می رسانند و دیگر فضاهای درمانگاه که شامل سالن انتظار ، پذیرش ، صندوق ، داروخانه ، سرویس بهداشتی پرسنل و بیماران ،سرویس معلول ، دفاتر اداری ، اتاق بایگانی ، اتاق تمیز ، اتاق کثیف ، مطب های کودکان و مطب های دیگر می باشند هر کدام با دقت و توجه ویژه توسط طراحان با تجربه ما طراحی و اجرا می گردند.

از زیبایی فضای جدید خود لذت ببرید:

 در طراحی درمانگاه و مراکز درمانی، تیم بوم آور به ابعاد، اندازه و مقیاس با توجه به فضای محیط توجه نموده و آن را مطابق با فضای مورد نظر و طبق سلایق شما کارفرمای محترم طراحی می نماید. گروه طراحان معماران بوم آور با بهره گیری از تیمی خلاق و دانش آموخته های طراحی و دکوراسیون داخلی آماده ارائه خدمات طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی درمانگاه و مراکز درمانی  (از صفر تا صد پروژه) می باشد. در ذیل نمونه کارهای طراحی شده توسط گروه طراحان معماری بوم آور را مشاهده می کنید. جهت دیدن نمونه کارهای بیشتر می توانید اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *