ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه 18:00 - 8:30

مشتریان گرامی می توانید بعد از ساعت کاری با موبایل 8358079-0912 در تماس باشید

هم اکنون برای بازسازی و تغییر دکوراسیون داخلی مغازه خود دست به کار شوید

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه و فروشگاه:

 

بوم آور با بهره گیری از دانش روز معماری و تلفیق آن با خلاقیت و تجربه طراحان خود، اقدام به ارائه خدمات تخصصی طراحی دکوراسیون مغازه و فروشگاه کرده است. ما همواره سعی داریم تا نیازهای کارفرما را به خوبی شناسایی نموده و به صورت متعهد درخواست های مشتریان گرامی را به ثمر برسانیم.

روند کاری ما:

مهندسین گروه طراحان معماری بوم آور قبل از شروع روند طراحی، بمنظور تحقیق و آشنایی با پلان پروژه، سلایق کارفرما و انتخاب برترین نحوه پلان عملکردی، تحقیقاتی دقیق و جامع در فاز مطالعاتی را آغاز نموده و سپس اقدام به طراحی دکوراسیون مغازه مورد نظر می نمایند.

از زیبایی فضای جدید خود لذت ببرید:

در بازسازی دکوراسیون مغازه تیم بوم آور به ابعاد، اندازه و مقیاس با توجه به فضای محیط توجه نموده و آن را مطابق با فضای مورد نظر و طبق سلایق شما کارفرمای محترم طراحی می نماید. همچنین در طراحی ورودی مغازه، ویترین هنری و ایده آل، نورپردازی زیبا و استفاده از حجم های دوست داشتنی فضای مغازه شما را دگرگون و متحول خواهیم ساخت. گروه طراحان معماران بوم آور با بهره گیری از تیمی خلاق و دانش آموخته های طراحی و دکوراسیون داخلی آماده ارائه خدمات طراحی و اجرای مغازه شما کارفرمایان محترم (از صفر تا صد پروژه) می باشد. در ذیل نمونه کارهای طراحی شده توسط تیم بوم آور را مشاهده می کنید. جهت دیدن نمونه کارهای بیشتر می توانید اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *