ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه 18:00 - 8:30

مشتریان گرامی می توانید بعد از ساعت کاری با موبایل 8358079-0912 در تماس باشید

طراحی داخلی داروخانه مدرن، ترکیب چوب و رنگ خاکستری

طراحی داخلی داروخانه مدرن، ترکیب چوب و رنگ خاکستری

 

طراحی داخلی داروخانه مدرن، ترکیب چوب و رنگ خاکستری
طراحی داخلی داروخانه مدرن، ترکیب چوب و رنگ خاکستری

طراحی داخلی داروخانه امروزه از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و داروخانه ها بیشتر از گذشته در حال تغییر دکوراسیون و دیزاین خود هستند. در واقع طراحی داخلی داروخانه ها از حالت سنتی، در حال گذار به معماری مدرن می باشد. معمولا طراحی به سبک صنعتی چندان در فضاهای بهداشتی مورد استفاده قرار نمی گیرد و بیشتر طراحی چنین فضاهایی، بر اساس سبک مدرن صورت می پذیرد.

 طراحی داخلی داروخانه Campos Pharmacy :

 داروخانه ای که در این بخش قصد داریم به بررسی آن بپردازیم، داروخانه Campos Pharmacy (کمپوس) نام دارد. این داروخانه توسط استودیو معماری پرتغالی e|348 Arquitectura دیزاین و طراحی شده است و کار اجرای آن در سال ۲۰۱۲ انجام پذیرفته است. این داروخانه ۱۶۰ متر مساحت دارد و در یکی از شهرهای کشور پرتغال واقع شده است.

طراحی داخلی داروخانه مدرن، ترکیب چوب و رنگ خاکستری:

همانطور که در عنوان اشاره شد، در این داروخانه که بر اساس سبک مدرن طراحی شده است، شما می توانید سه رنگ اصلی را مشاهده نمایید. در واقع رنگ های سفید و خاکستری روی دیوار، کف و سقف به عنوان رنگ های اصلی فضا مورد استفاده قرار گرفته اند. پس از آن تمام ویترین های عرضه دارو محصولات بهداشتی و پزشکی، تماما با چوب کار شده اند. استفاده از رنگ های خاکستری و سفید در یک فضا، سبب سرد شدن آن فضا خواهد شد و برای ایجاد تعادل و بالانس در فضا، شما نیاز به استفاده از یک متریال گرم نظیر چوب خواهید داشت. در طراحی داخلی داروخانه مورد اشاره، می توانید بکارگیری رنگ گرم و در کنار رنگ سرد را به خوبی مشاهده نمایید. در ادامه دعوت می کنیم تصاویر این داروخانه ۱۶۰ متری را مشاهده نمایید. در انتها نیز پلان ها قرار داده شده است.

پلان، دیاگرام، برش :

منبع: http://archline.ir – Archdaily

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *