ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه 18:00 - 8:30

مشتریان گرامی می توانید بعد از ساعت کاری با موبایل 8358079-0912 در تماس باشید

طراحی، نظارت و اجرای شعب بانک با کمترین هزینه از صفر تا صد پروژه

طراحی شعب بانک:

 

بوم آور با بهره گیری از دانش روز معماری و تلفیق آن با خلاقیت و تجربه طراحان خود، اقدام به ارائه خدمات تخصصی طراحی شعب کلیه بانک ها  کرده است. ما همواره سعی داریم تا نیازهای کارفرما را به خوبی شناسایی نموده و به صورت متعهد درخواست های مشتریان گرامی را به ثمر برسانیم.

روند کاری ما:

مهندسین گروه طراحان معماری بوم آور قبل از شروع روند طراحی، بمنظور تحقیق و آشنایی با پلان پروژه، سلایق کارفرما و انتخاب برترین نحوه پلان عملکردی، تحقیقاتی دقیق و جامع در فاز مطالعاتی را آغاز نموده و سپس اقدام به طراحی دکوراسیون بانک مورد نظر می نمایند. در روند طراحی علاوه بر نمای خارجی توجه تیم طراحی به رعایت سلسله مراتب اداری، فرم های داخلی زیبا و در عین حال کاربردی و همچنین حفظ امنیت پرسنل و مراجعین در محیط بانک می باشد که این امنیت از طریق طراحی پلانی هوشمندانه و نیز استفاده دقیق از سیستم های پیشرفته امنیتی در محل مناسب می باشد.

از زیبایی فضای جدید خود لذت ببرید:

 در طراحی شعب بانک، تیم بوم آور به ابعاد، اندازه و مقیاس با توجه به فضای محیط توجه نموده و آن را مطابق با فضای مورد نظر و طبق سلایق شما کارفرمای محترم طراحی می نماید. گروه طراحان معماران بوم آور با بهره گیری از تیمی خلاق و دانش آموخته های طراحی و دکوراسیون داخلی آماده ارائه خدمات طراحی و اجرای دکوراسیون شعب کلیه بانک ها  (از صفر تا صد پروژه) می باشد. در ذیل نمونه کارهای طراحی شده توسط گروه طراحان معماری بوم آور را مشاهده می کنید. جهت دیدن نمونه کارهای بیشتر می توانید اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *