ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه 18:00 - 8:30

مشتریان گرامی می توانید بعد از ساعت کاری با موبایل 8358079-0912 در تماس باشید

نمایشگاه اتومبیل : معجزه دکوراسیون را در جذب مشتری دست کم نگیرید

نمایشگاه اتومبیل:

 

بوم آور با بهره گیری از دانش روز معماری و تلفیق آن با خلاقیت و تجربه طراحان خود، اقدام به ارائه خدمات تخصصی طراحی نمایشگاه اتومبیل کرده است. ما همواره سعی داریم تا نیازهای کارفرما را به خوبی شناسایی نموده و به صورت متعهد درخواست های مشتریان گرامی را به ثمر برسانیم.

روند کاری ما:

مهندسین گروه طراحان معماری بوم آور قبل از شروع روند طراحی، بمنظور تحقیق و آشنایی با پلان پروژه، سلایق کارفرما و انتخاب برترین نحوه پلان عملکردی، تحقیقاتی دقیق و جامع در فاز مطالعاتی را آغاز نموده و سپس اقدام به طراحی دکوراسیون نمایشگاه اتومبیل می نمایند. از آنجا که طراحی دکوراسیون داخلی نمایشگاه ماشین با تبعیت از یک پلان منظم و بر اساس ابعاد و اندازه ماشین ها شکل می گیرد، طراحان مجرب بوم آور علاوه بر توجه به پلان داخلی نمایشگاه اتومبیل، به عواملی نظیر نورپردازی هنری و ایده آل، طراحی لوکس محل انتظار مشتری و عقد قرارداد، اتاق مدیریت و بخش اداری مجزا، اتاق خدمات فنی و انبار نیز خواهند داشت. 

از زیبایی فضای جدید نمایشگاه اتومبیل خود لذت ببرید:

 در طراحی پلان نمایشگاه اتومبیل، تیم بوم آور به ابعاد، اندازه و مقیاس با توجه به فضای محیط توجه نموده و آن را مطابق با فضای مورد نظر و طبق سلایق شما کارفرمای محترم طراحی می نماید. گروه طراحان معماران بوم آور با بهره گیری از تیمی خلاق و دانش آموخته های طراحی و دکوراسیون داخلی آماده ارائه خدمات طراحی و اجرای نمایشگاه اتومبیل شما کارفرمای محترم (از صفر تا صد پروژه) می باشد. در ذیل نمونه کارهای طراحی شده توسط گروه طراحان معماری بوم آور را مشاهده می کنید. جهت دیدن نمونه کارهای بیشتر می توانید اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *