ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه 18:00 - 8:30

مشتریان گرامی می توانید بعد از ساعت کاری با موبایل 8358079-0912 در تماس باشید

رستوران و فودکورت خود را با کمترین هزینه طراحی و اجرا کنید

طراحی دکوراسیون داخلی رستوران:

 

بوم آور با بهره گیری از دانش روز معماری و تلفیق آن با خلاقیت و تجربه طراحان خود، اقدام به ارائه خدمات تخصصی طراحی رستوران و فود کورت کرده است. ما همواره سعی داریم تا نیازهای کارفرما را به خوبی شناسایی نموده و به صورت متعهد درخواست های مشتریان گرامی را به ثمر برسانیم.

روند کاری ما:

از آنجا که اولین ارتباط مشتری با رستوران، نمای خارجی، سردر و تابلو رستوران می باشد، تیم طراحان بوم آور توجه ویژه ای به این نکته می نماید.مهندسین گروه طراحان معماری بوم آور قبل از شروع روند طراحی، بمنظور تحقیق و آشنایی با پلان پروژه، سلایق کارفرما و انتخاب برترین نحوه پلان عملکردی، تحقیقاتی دقیق و جامع در فاز مطالعاتی را آغاز نموده و سپس اقدام به طراحی دکوراسیون رستوران می نمایند. در روند طراحی توجه تیم طراحی علاوه بر نما، سردر و تابلو به نورپردازی خلاقانه، چیدمان صحیح میزها و لوازم و همچنین در تعامل بودن طراحی نمای خارجی رستوران با نوع و سبک غذایی که در رستوران سرو میشود خواهد بود.

از زیبایی فضای جدید خود لذت ببرید:

 در طراحی رستوران، تیم بوم آور به ابعاد، اندازه و مقیاس با توجه به فضای محیط توجه نموده و آن را مطابق با فضای مورد نظر و طبق سلایق شما کارفرمای محترم طراحی می نماید. گروه طراحان معماران بوم آور با بهره گیری از تیمی خلاق و دانش آموخته های طراحی و دکوراسیون داخلی آماده ارائه خدمات طراحی و اجرای رستوران و فودکورت (از صفر تا صد پروژه) می باشد. در ذیل نمونه کارهای طراحی شده توسط گروه طراحان معماری بوم آور را مشاهده می کنید. جهت دیدن نمونه کارهای بیشتر می توانید اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *