ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه 18:00 - 8:30

مشتریان گرامی می توانید بعد از ساعت کاری با موبایل 8358079-0912 در تماس باشید

طراحی و اجرای دکوراسیون اتاق خواب خود و کودک تان را به تیمی حرفه ای بسپارید

طراحی دکوراسیون اتاق خواب:

 

بوم آور با بهره گیری از دانش روز معماری و تلفیق آن با خلاقیت و تجربه طراحان خود، اقدام به ارائه خدمات تخصصی طراحی دکوراسیون اتاق خواب منزل مسکونی کرده است. ما همواره سعی داریم تا نیازهای کارفرما را به خوبی شناسایی نموده و به صورت متعهد درخواست های مشتریان گرامی را به ثمر برسانیم.

روند کاری ما:

مهندسین گروه طراحان معماری بوم آور قبل از شروع روند طراحی، بمنظور تحقیق و آشنایی با پلان پروژه، سلایق کارفرما و انتخاب برترین نحوه پلان عملکردی، تحقیقاتی دقیق و جامع در فاز مطالعاتی را آغاز نموده و سپس اقدام به طراحی دکوراسیون اتاق خواب می نمایند.

از زیبایی فضای جدید خود لذت ببرید:

 در طراحی دکوراسیون اتاق خواب تیم بوم آور به ابعاد، اندازه و مقیاس با توجه به فضای محیط توجه نموده و آن را مطابق با فضای مورد نظر و طبق سلایق شما کارفرمای محترم طراحی می نماید. همچنین در طراحی های اولیه با رعایت نکاتی از قبیل توجه به رنگ، نورپردازی و اولویت مستر روم درصورتی که مساحت اتاق خواب گنجایش آن را داشته باشد و نیز قرارگیری ورودی اتاق خواب به صورت جدا از ورودی های عمومی منزل و به دور از هیاهوی پذیرایی، محیطی دنج و آرام را برای ساکنین فراهم آورد. در ذیل نمونه کارهای طراحی شده توسط گروه طراحان معماری بوم آور را مشاهده می کنید. جهت دیدن نمونه کارهای بیشتر می توانید اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *