ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه 18:00 - 8:30

مشتریان گرامی می توانید بعد از ساعت کاری با موبایل 8358079-0912 در تماس باشید

طراحی بازسازی مغازه

بازسازی مغازه | طراحی مغازه

بازسازی طراحی مغازه | اصول طراحی مغازه | طراحی مغازه تجاری شیک |  طراحی مغازه ساده | طراحی بازسازی مغازه قدیمی ساده سرقلی

بازسازی مغازه + طراحی مغازه + بازسازی طراحی مغازه + اصول طراحی مغازه + طراحی مغازه تجاری شیک + طراحی مغازه ساده + طراحی بازسازی مغازه قدیمی ساده سرقلی  : اگر قصد دارید مغازه، کارگاه، رستوران، فروشگاه، داروخانه، درمانگاه، باشگاه بدنسازی یا هر فضای مشابه دیگری را بازسازی کنید، مطمئناً نمی‌توانید انتخاب درستی برای بازسازی داشته باشید بدون اینکه بدانید این بازسازی چقدر برای شما هزینه دارد. تخمین هزینه یک پروژه نوسازی ساده چندان دشوار نیست. اما در مورد پروژه های بازسازی مرتبط با طراحی دکوراسیون داخلی یا طراحی مغازه شیک ساده تجاری، این پیش بینی قیمت دکوراسیون و نوسازی بسیار دشوارتر و پیچیده تر خواهد بود.

 

 

طراحی مغازه | طراحی مغازه شیک ساده | بازسازی مغازه قدیمی سرقفلی

بدین ترتیب همکاران ما در دو مرحله هزینه طراحی مغازه شیک ساده تجاری بازسازی فروشگاه یا نما شما را برآورد و به شما اطلاع خواهند داد.

اولین قدم تخمین هزینه ای است که در زمان تصمیم گیری اولیه برای شما هزینه خواهد داشت. با دانستن حدود هزینه ای که برای بازسازی طراحی مغازه مورد نظر خود می پردازید، از همان ابتدا مشخص می شود که آیا شرایط مالی شما برای بازسازی مناسب است یا خیر.

اما مرحله دوم زمانی است که می خواهید برای  طراحی مغازه شیک ساده تجاری یا بازسازی فروشگاه خود برنامه ریزی دقیقی داشته باشید، پیمانکار نوسازی را انتخاب کنید و با آنها قرارداد بازسازی ببندید. در اینجا لازم است تا حد ممکن هزینه تخمینی بازسازی دقیق باشد. بنابراین کارشناسان ما از شرکت نوسازی ساختمان بوم آور با توجه به تجربه و تخصص خود در پروژه های نوسازی تمامی مراحل و شرایط پروژه شما را پیش بینی می کنند. پس از آن، هزینه های مربوط به هر طراحی مغازه شیک ساده تجاری به دقت محاسبه می شود.

در نهایت نتیجه این محاسبات دقیق به صورت مبلغ دقیق با خطای ۵ تا ۱۵ درصد به شما اعلام خواهد شد. این درصد خطا به پیچیدگی چیدمان داخلی فروشگاه شما بستگی دارد. هرچه طرح شما ساده تر باشد، درصد خطا در برآورد هزینه کمتر است.

 

 

مدت زمان طراحی مغازه | مدت زمان بازسازی مغازه

چه مدت طول می کشد تا بازسازی یک فروشگاه یا طراحی مغازه انجام شود؟

در مورد بازسازی ساختمان مسکونی یا مسکونی و حتی اداری، مدت زمان بازسازی فروشگاه مغازه یا طراحی مغازه شیک ساده تجاری بسیار مهم است. اما حساسیت و اهمیت دوره بازسازی یک فروشگاه یا فروشگاه یا هر فضای تجاری دیگر چندین برابر فضای مسکونی و اداری است. دلیل آن این است که هر روز تعطیلی یک فروشگاه به معنای از دست دادن درآمد روزانه برای صاحب یا مستأجر آن فروشگاه و حتی بدتر از آن، از دست دادن مشتریان ثابت و وفادار آن تجارت است.

 

برنامه ریزی و برآورد مدت زمان طراحی بازسازی مغازه شما توسط کارشناسان:

برنامه ریزی طراحی بازسازی  مغازه | مدت زمان بازسازی طراحی مغازه

برنامه ریزی طراحی بازسازی  مغازه + مدت زمان بازسازی طراحی مغازه : به همان دلایلی که گفته شد، پروژه های بازسازی مغازه یا فروشگاه معمولاً به صورت فشرده و در مدت زمان کوتاهی انجام می شود. این کار کارگران را مجبور می کند در چندین شیفت کار کنند. تعداد کارگران بیش از تعداد استاندارد خواهد بود.

این فشرده سازی کار، اگر به درستی مدیریت و کنترل نشود، منجر به کاهش قابل توجهی در کیفیت بازسازی طراحی مغازه خواهد شد. بنابراین، تخمین زمان بازسازی فضای تجاری قطعا باید توسط افراد آگاه و با تجربه که سابقه مدیریت و برنامه ریزی پروژه های نوسازی خرده فروشی، فروشگاه و بوتیک را دارند، انجام شود.

کارشناسان نوسازی بوم آور با علم به این حساسیت زیاد در مورد مدت زمان بازسازی طراحی مغازه پروژه های تجاری، برنامه ریزی بسیار دقیقی را برای طراحی فروشگاه مغازه بازسازی فروشگاه شما آماده و ارائه خواهند کرد. در این برنامه ریزی زمان اجرای هر بخش و زمان اجرای کل پروژه مشخص می شود. علاوه بر این، تا حد امکان، رویدادها و موانع احتمالی مشخص شده و در روند اجرای بازسازی مغازه قدیمی سرقفلی در پروژه شما لحاظ شده است.

در نهایت، می توانید با دانستن زمان مورد نیاز برای بازسازی طراحی مغازه شیک قدیمی کسب و کار خود، یک برنامه حساب شده برای کسب و کار خود تهیه کنید.

سخن نهایی د ر باب بازسازی مغازه و طراحی مغازه

اگر قصد  طراحی بازسازی مغازه هر نوع فضای تجاری اعم از فروشگاه، بوتیک، رستوران، کافه، باشگاه ورزشی یا پروژه های مسکونی مانند بازسازی منزل یا ویلا و مواردی از این دست را دارید، پیشنهاد می کنیم به صورت رایگان با کارشناسان ما مشورت کنید. ما تا حد امکان اطلاعات و تجربه را در اختیار شما قرار می دهیم تا به شما در تصمیم گیری صحیح برای پروژه بازسازی مورد نظرتان کمک کنیم.

تجربه همکاران ما در چندین فایل پروژه نوسازی تجاری می تواند اطلاعات و مشاوره هایی را در اختیار شما قرار دهد که از بسیاری از مشکلات پروژه شما جلوگیری کند.

گروه طراحان معماران بوم آور با بهره گیری از تیمی خلاق و دانش آموخته جهت انجام پروژه و آشنایی با بازسازی مغازه (از صفر تا صد پروژه) پاسخگوی شما عزیزان است. چنانچه علاقه مند هستید بازسازی طراحی مغازه اصولی داشته باشید می توانید با ما در تماس باشید.  همچنین جهت دیدن نمونه بازسازی مغازه ما که به زودی در سایت قرار میگیرد می توانید اینجا کلیک کنید.

 

2 پاسخ

    1. سلام میتوانید با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. تلفن های تماس ۲۶۳۱۵۵۳۱-۰۲۱
      ۰۹۱۲-۲۱۵۵۳۶۷
      ۰۹۱۲-۸۳۵۸۰۷۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *